Danışma Hattı: 0236 313 76 37 Türkçe

Turgutlu lojistik hizmetleri

Turgutlu bünyesinde, Murat Nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız, tüm lojistik gereksinimlerinizde sizin ve firmanızın yanındadır. Araç taşımacılığı, inşaat malzemelerinin şehirlerarası taşıması ve paranızın riske edilmemesi için bu nakliyat sırası

Turgutlu bünyesinde, Murat Nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız, tüm lojistik gereksinimlerinizde sizin ve firmanızın yanındadır. Araç taşımacılığı, inşaat malzemelerinin şehirlerarası taşıması ve paranızın riske edilmemesi için bu nakliyat sırasında güvenliğin üst safhada olması, bizim en önemli sorumluluğumuzdur.

 

 

Turgutlu’da hizmet veren firmamız, tüm Türkiye sınırları içinde ağır eşyalarınızın güvenliğini ve zamanında gidecekleri yere teslimatlarını yapmaktadır. Lojistik konusunda bizimle çalışın ve yirmi yıllık lojistik tecrübesinin güvencesini deneyimleyin. Taşımacılık sırasında kullandığımız araçlarımız, son model araçlardır. Aynı zamanda Turgutlu lojistik hizmetleri bünyesinde, bizimle çalışan elemanlarımız, yılların getirdiği tecrübeden dolayı vasıflı ve iş güvenliği bilincindedir. Gerek ilçe içinde gerekse ülke çapında nakliye ve lojistik alanında firma çalışanlarından hizmet aldığınızda, aklınızda kalmaması gereken en önemli konu; verdiğiniz saatte istediğiniz şekilde ürünlerinizin yerine ulaşması durumudur.

 

 

 

 

evden eve nakliyat

Lojistik Taşımacılığı Ve İlkelerimiz

 

 

 

 

Murat Nakliyat olarak kullandığımız son teknoloji ürünler, uygun paketleme ve güvenli bir şekilde ürünlerinizin herhangi bir bozulmaya uğramadan beklediğiniz zaman içerisinde beklediğiniz yerde olması, başlıca hizmet ilkemizdir. Bizler, halkın ihtiyaçlarına ve kurumsal ticaret firmalarının taleplerine göre ayrı ayrı iş politikaları geliştiriyoruz. Bu sayede bizimle çalışmak isteyen kişilerin gelir durumları ve ürünlerinin gidecekleri yerlerin mesafelerine göre uygun fiyat çizelgeleri çıkarıyoruz.

 

 

 

 

Murat Lojistik ve nakliye firması olarak, diğer firmalardan başlıca ayrıldığımız nokta, kişinin ve kurumun beklentilerine göre hareket etmemiz ve ticaret yapmaktan ziyade çözüm odaklı bir çalışma prensibi sağlamamızdır. Çalıştığımız bireylerin ya da tüzel kişilerin gelirlerini ve beklentilerini göz önüne alarak herkes için farklı bir ödeme maliyeti çıkarırız. Firmamız, kar amacı gütmez, asıl amacı Turgutlu halkının ve ticaret bünyesindeki şirketlerinin daha iyi standartlarda ve daha uygun fiyatlarla lojistik hizmeti almasıdır. Bunu, geliştirdiği uygun fiyatlı taşımacılık hizmetleri ile gerçekleştirir.

 

 

 

 

Bizimle çalışırken, ürünlerinizin paketlenmesi ve doğru bir şekilde taşınması, belirttiğiniz saatte belirttiğiniz yerde olması konusunda aklınız kalmasın. Güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz, size kaliteli bir hizmet vermek için buradadır. Danışma hattımızı arayarak fiyat sorabilir, aklınızda takılan konulara cevap bulabilir ve bizimle çalışmak için randevu alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer haberler